1541466118_note
Wojciech Domalik zwycięzcą Pucharu Polski Karate Kyokushin Juniorów w Gubinie
17 listopada 2012 w Gubinie odbył się Puchar Polski Młodzików i Juniorów zorganizowany przez Gubiński Klub Karate Kyokushin oraz Polski Związek Karate. W Pucharze wzięło udział 125 zawodników z 38 ośrodków. Jedynym reprezentantem SSK Yokozuna Nowym Targu był Wojciech Domalik uczeń 1 klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu mieszkaniec Łopusznej. Wojtek spisał się na medal. Zajął I miejsce w kategorii kumite semi kontakt Juniorów +75 kg. W pierwszej walce spotkał się z Brzezińskim Konradem z Zielonej Góry – walka ta była wyrównana z niewielką przewagą Wojtka, sędziowie więc zadecydowali dogrywkę. W dogrywce Wojtek nie pozostawił wątpliwości sędziom , że to on jest zwycięzcom. W następnej walce półfinałowej zmierzył się z Markiem Maryniakiem z Jastrzębia Zdroju, z którym wygrał przed czasem przez ippon, a zwycięska runda w finale z Filipem Adamów zapewniła Wojtkowi złoty medal. GRATULACJE.
Udział w Pucharze Polski pokryty został ze środków dotacji Miasta Nowy Targ i środków SSK Yokozuna.