2075618537_note
 W dniu 28.10.2017 r. w Katowicach odbył się III Turniej Karate o Puchar Burmistrza Miasta Katowice. Turniej zorganizowany został przez Klub Karate NAJDUCH DOJO kierowany przez sensei Tomasza Najducha 3 Dan. W turnieju wzięło udział 294 zawodników i zawodniczek w rocznikach od 2012 r do 2002 r  z 19 klubów z całej Polski . Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach: kata - z podziałem na 3 kategorie stopni kyu oraz kumite z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Nowotarski Kluba karate YOKOZUNA wspaniale zareprezentowało 5 zawodników: Jan Kamiński, Franciszek Kamiński, Stanisław Stachoń, Zuzanna Mroczka, Eryk Wyrostek oraz sędzia i trener sensei Ewa Pawlikowska 4 dan. Z uwagi, że poziom zawodów był wysoki tylko niektórym naszym zawodnikom udało się stanąć na podium. Najlepszym reprezentantem YOKOZUNY okazał się Jan Kamiński, który zdobył I miejsce w kumite bezkontaktowe chłopców w najmłodszej kategorii wiekowej oraz III miejsce w kata w kategorii 10.1 do 9.3 kyu. Również jego brat Franciszek Kamiński w kata stanął na podium zajmując III miejsce. Pozostali zawodnicy z nowotarskiego klubu bardzo dzielnie walczyli i niewiele im brakło , aby stanąć na podium. Gratulujemy całej Ekipie.